Colours of Ostrava 2024

17. 7. 2024 - 20. 7. 2024, Ostrava

Typ akce
Festival
web
https://www.dolnivitkovice.cz/
Místo
Dolní Vítkovice
Vítkovice 3004, Ostrava
zobrazit na mapě

Multižánrový mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava se v roce 2024 uskuteční od 17. do 20. července 2024. Festival se každoročně koná již od roku 2002 v Ostravě a od roku 2012 je pořádán v ikonické oblasti Dolních Vítkovic, bývalém areálu hutí, dolů a železáren.

Festival Colours of Ostrava i letos nabídne program, který čítá přes 450 bodů, na 24 otevřených i krytých scénách. Návštěvníky čekají koncerty zahraničních i tuzemských interpretů a kapel, diskuze, divadla, workshopy, a mnoho dalšího.

Hudební program přivítá opulentní a extravagantní show Sama Smithe, kteří vystoupí v České republice vůbec poprvé. Lineup dále nabízí taková jména světové hudební scény jako Tom Morello, Lenny Kravitz, Sean Paul, Zara Larsson, Gary Clark Jr., James Blake, nebo také například indie a jinou žánrově rozmanitou hudební tvorbu. V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit například na divadelní performance Losers Cirque Company, Kmeny, nebo Bum Bum Comedy Club, a další.

Po boku festivalu se také koná mezinárodní diskuzní fórum Meltingpot 2024, v rámci kterého budou mít účastníci Colours možnost vyslechnout diskuze a přednášky na téma „zdraví, dlouhověkost a biohacking“. Program Meltingpotu a vstupenky lze najít na GoOut.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články