Crazy Horse Tour Praha 2024

29. 11. 2024 22:00, Praha

Typ akce
Divadlo
web
http://www.zofin.cz/
Místo
Palác Žofín
Slovanský ostrov 226, Praha
zobrazit na mapě

Program Forever Crazy přináší vystoupení legendárního kabaretu jako sérii propracovaných výstupů, ve kterých se představí kulturně rozmanitý soubor deseti tanečnic. Celkový dojem umocňují světelné efekty a projekce.

Kabaret Crazy Horse Paris přináší do Prahy zážitek plný vzrušení, elegance a uměleckého kouzla. Již od svého založení v roce 1951 si tento kabaret získal diváckou přízeň díky svému stylu a schopnosti oslavovat ženskost prostřednictvím jiskřivých a originálních vystoupení.

Každé vystoupení je jako umělecká kresba, kde se spojuje dokonalá harmonie tance, hudby a světelných efektů. Tanečnice, které vystupují v programu Forever Crazy, uchvátí diváky svou energií.

Světelné efekty a projekce dodávají každému vystoupení magický nádech a uvádějí diváky do světa snů a fantazie. Navíc kostýmy, které během let vytvořili světově proslulí návrháři jako Paco Rabanne, Karl Lagerfeld nebo návrhář obuvi Christian Louboutin. Louboutinovy ikonické boty s červenou podrážkou jsou symbolem tohoto umění, jenž ztělesňuje sofistikovanost, eleganci a dodávají každému vystoupení šmrnc a jedinečnost.

Kabaret Crazy Horse Paris není jen o tanci a hudbě. Je to místo, kde se setkává elegance s vášní, a kde se každá žena cítí krásně a uvolněně. Diváci se mohou nechat unést atmosférou kabaretu Crazy Horse a stát se součástí této magické události. Jeho atmosféra a vystoupení zaručí nezapomenutelný večer plný emocí a krásy.

Dress code: rafinovaný , elegantní, nadčasový

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články