Flamenková noc

9. 6. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
https://divadlouhasicu.net/
Místo
Divadlo U Hasičů
Římská 45, Praha
zobrazit na mapě

V rámci Flamenkové noci se mohou diváci těšit na exhibici ročních flamenkových kurzů s Angelem Muñozem a také koncert kapely Angel Muñoz Trio a jejich hostů. Akce proběhne 9. června 2024 od 20:00 v Divadle U Hasičů.

Unikátní formát ročních kurzů s tanečníkem a choreografem Angelem Muñozem dospěl ke svému závěru. Diváci uvidí výsledky ročního drilu. Přes 40 tanečnic z celé České republiky představí tři nastudované choreografie.

Koncert s flamenkovým tancem. Srdcem koncertu je Trio Angela Muñoze. Angel přizval své kolegy ze Sevilly, aby spolu s ním uzavřeli letošní flamenkový rok. Pražskému publiku se představí kytarista Jordi Flores a zpěvák Momi de Cadiz. Dalšími hosty v této části budou: Charo Espino (tanec), Virginia Delgado (tanec), Filip Zubák „El Cherry“ (kytara), Mateo Garriga (perkuse).

Letošní ročník je unikátní tím, že Angel vyučuje stejné choreografie v Praze i ve své akademii ve Španělsku. Studentky z pražských kurzů se zúčastní závěrečného vystoupení přímo ve španělském Burguillos v rámci festivalu spolu se španělskými studentkami. O týden později proběhne kulturní výměna v Praze – tento večer v Divadle U Hasičů, kde mezi sebe tanečnice přivítají Angelovy studentky ze Španělska.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články