Galakoncert IIl. – Film & Musical

20. 4. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.praguecc.cz/
Místo
Kongresové centrum Praha - Kongresový sál
5. května 65, Praha
zobrazit na mapě

Galakoncert Film & Musical nabídne program nabitý hudebními „lahůdkami“ v podobě nejznámějších písní ze světových i českých filmů a muzikálů. Ty zazní v podání Terezy Maškové, Václava Noida Bárty a poprvé s Orchestrem Karla Vlacha v rámci galakoncertu vystoupí i muzikálová zpěvačka Hana Holišová. Výroční galakoncert, v rámci kterého oslaví nejstarší evropský big band 85 let na scéně, moderuje Adéla Gondíková.

V chytlavých aranžích orchestr nabídne divákům melodie zahraničních filmů jako je např. James Bond, Titanic, Moulin Rouge, Burlesque, Flashdance, Dirty Dancing, The Greatest Showman a další. Součástí programu budou i nejznámější hity světových muzikálů jako je Cabaret, Jesus Christ Superstar, Chicago anebo Pomáda. Na své si přijdou i fanoušci českých filmů a muzikálů jako např. Světáci, Šíleně smutná princezna, Saxana anebo Rebelové.

Publikum čeká 20. dubna 2024 v Kongresovém centru velká hudební show, osmnáctičlenný big band a početná taneční crew, která se představí v originálních choreografiích. To vše pod taktovkou dirigenta Dalibora Kaprase a režisérky a choreografky galashow Ivany Hannichové.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články