Good Times Only + support: Viah

24. 11. 2023, Zlín

Typ akce
Koncert
Místo
44. budova areálu Svit
Vavrečkova 7029, Zlín
zobrazit na mapě

Good Times Only vystoupí v rámci svého podzimního turné s novou deskou Teď na to myslim ve zlínské Budově 44, a to 24. listopadu 2023.

Český zpívající boyband Good Times Only v roce 2020 zaujal albovým debutem Pěkný chvíle, na kterém se frontman Filip Černý vypisoval z rozpadajícího se vztahu. Minimalistický synthpop nezapomínající na kytary o dva roky později (dnes už pětičlenná) kapela přesunula na taneční parket prostřednictvím dvou elektronicky laděných singlů. Z0NA100 a Tak jsme tu balancovaly na hraně alternativy a mainstreamu.

Good Times Only, kteří za šest let své existence stihli předskakovat jménům jako alt-J, Gus Dapperton či Marcell, vydali 27. října 2023 své druhé album nazvané Teď na to myslim. O produkci hravé nahrávky se opět postaral Lazer Viking a Good Times Only na ní prezentují současný pop s českými texty tak, jak si ho představují oni. Uhlazený synthpop se napříč osmi skladbami střídá s akustickými kytarami i klavírem, svou znovunalezenou „písničkovější“ polohou tak kapela pomrkává po svých začátcích a debutovém EP nedělní Luka. Během psaní Teď na to myslim se mezi referenčními tracky byli schopni prostřídat americký rapper Lil Yachty, kapela The War On Drugs nebo slovenský hudebník Vašo Patejdl. Ani čtyři ochutnávkové singly (včetně Pro tebe cool a Takhle se nedá žít) tak nemohly napovědět, jak bude zbytek nahrávky znít. Good Times Only se na Teď na to myslim ukazují ve své doposud nejvyzrálejší a nejhravější formě.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články