Humanistická AI: novinky pro zdraví celé společnosti

19. 6. 2024 18:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.theflowbuilding.cz/cze/
Místo
The Flow Building
Václavské náměstí 47, Praha
zobrazit na mapě

Lukáš Barda je expert a lektor digitálních dovedností. Specializuje se na efektivní využívání digitálních nástrojů, AI technologie, digitální rovnováhu a kybernetickou bezpečnost. Pracovní zkušenosti sbírá od roku 2006. Má za sebou například zkušenosti v Citibank, dril v Accenture a agilní transformaci v České spořitelně. Prošel již profesemi projektového manažera, agilního kouče nebo IT architekta. Nyní svou kapacitu dělí mezi školení, konzultace či vedení projektů a lidí v IT prostředí. Aktivně školí od roku 2017 a díky kurzům dále také rozšířil znalosti o digitálním světě tisícům lidí z firem, ze základních nebo vysokých škol, ale také i z řad veřejnosti.

Jan Tyl je český vývojář a analytik, který se zabývá propagací a vývojem umělé inteligence. Je zakladatelem a CEO spol. Alpha Industries. V roce 2019 získala tato společnost světové ocenění AI Awards za projekt digitálního filosofa. Jan se účastní mnoha rozvojových projektů, které se věnují technickým, ale také vzdělávacím cílům. Nově se realizuje v projektu AI ve vzdělávání pro školy. S podporou MŠ rozvíjí inovativní vzdělávací programy pro děti základních i středních škol. V technických oborech učí klienty rozvoji AI v marketingu, ale také v konzultačních oblastech, jako je koučink nebo terapeutická péče o pacienty onkologických oddělení. V rozvíjejícím se spektru umělé inteligence je zatím Jan Tyl guru na české scéně.

Zcela nový fenomén přichází do naší společnosti a je jím téma umělé inteligence. Málo se však ví, že AI již umí soužit i v oblasti duševního zdraví nebo osobního rozvoje. Jedná se o rychle se rozšiřující spektrum pomoci například inovace v odstranění psychických traumat nebo jiných duševních poruch. Nastiňuje také cestu dalšího osobního rozvoje a kultivace, bez subjektivních vzorců. V besedě se sejdou dva odborníci a velmi rádi zpracují i názory publika.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články