Jaguwar + Nava Calma + Amore Immortale

4. 4. 2024 20:00, Plzeň

Typ akce
Koncert
web
http://www.podlampou.cz/
Místo
Divadlo Pod lampou
Havířská 11, Plzeň
zobrazit na mapě

Dobří Jaguwar se vracejí. Cestou do Plzně naloží v Berlíně nováčky na scéně Nava Calma a celý večírek otevře taktéž zbrusunohý projekt Amore Immortale. Návštěvníci se mohou těšit na skutečně pestrou přehlídku nálad, motivů, žánrů a pocitů.

Jaguwar: Berlínsko Drážďanské trio působí na scéně již 12. rokem a poprvé se výrazně v roce 2018, kdy vydali své první album Ringthing. Oyèmi, Lemmy a Chris se následně vydali na cesty a projezdili Evropu křížem krážem. Poté se vrátili do studia, kde vytvořili své druhé album Gold, které vyšlo v roce 2021. Gold je o poznání více melodické, ubylo hlučnějších pasáží a Jaguwar se tak stali o trochu více přístupnější kapelou než na jejich debutu. V Plzni vystoupí již po čtvrté.

Nava Calma: Původně Cora Line se zrodila z touhy po symbióze z původně sólového projektu. Rozrostla se až do počtu 5 členů a nyní již funguje jako plnohodnotná kapela. Není lehké je zařadit do žánrových škatulek, ale z poslechu je patrné, že si lebedí spíše v poklidnějších, downtempových vodách a sází na budování až mysteriózní atmosféry. Jsou zde slyšet vlivy post rocku, shoegazu, post metalu, dream popu a klidně i trip hopu. Na kontě jedno EP se kterým vyrážejí poprvé na turné.

Amore Immortale: Směsice hluků, ruchů a zvuků v podání chameleona plzeňské scény Petra Mastroianyho a jeho první veřejné vystoupení.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články