Jak na Bitcoin prakticky + follow-up na míru

16. 5. 2024 - 22. 5. 2024, Česko

Typ akce
Ve měste
Místo
Online
Online, Česko
zobrazit na mapě

O bitcoinu většina už slyšela. Už zase padá nebo letí strmě vzhůru? Označení „nejvýkonnější investice“ se mu za poslední roky upřít nedá. I přes volatilitu, která je vlastností kryptoměn. Jak ale k Bitcoinu přistupovat po praktické stránce?

V krátkosti se účastníci dozví nejdůležitější základy – důvody vzniku a specifika Bitcoinu. Na workshopu se ale zaměří na praktické aspekty. Dozví se, jaké všechny varianty existují pro nákup a jak se liší (i cenově). Stejně tak, jaké mají možnosti pro jejich držení. Podívají se na blockchain a bude jim vysvětleno, jak fungují bitcoinové adresy a přesuny na síti. Kdo už slyšel, že si za bitcoin někdo kupuje kafe? Účastníkům bude v krátkosti vysvětleno, jak fungují platby bitcoinem. Na workshopu rozkryjí celou mapu a přehled možností tak, aby si mohli sami vybrat, co jim nejvíce dává smysl.

Součástí workshopu je praktická příručka Desatero online bezpečnosti pro všechny přihlášené a následný follow-up s Q&A, kde jim budou zodpovězeny jakékoli nejasnosti a budou jim zasdíleny zkušenosti a tipy k nákupu/prodeji a peněženkám.

Datum konání workshopu: 16. května od 18:00
Datum konání follow-upu: 22. května od 18:00

Kdo workshop pořádá?
Holky v kryptu jsou nezávislá a vzdělávací iniciativa, která ukazuje, jak funguje svět kryptoměn. Zaměřuje se především na bezpečnost, ukazování všech přístupů (a vysvětlování pro i proti), jak ke kryptoměnám přistupovat. Tvoří vzdělávací obsah, přednáší, organizují workshopy, pořádají meetupy nebo konference.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články