Kakao a rapé ceremonie

24. 2. 2024 17:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
https://www.whitesagetherapy.cz
Místo
White Sage Therapy
Divadelní 322/24, 110 00, Praha
zobrazit na mapě

Ve společném kruhu prožijí účastníci léčivou sílu těchto dvou medicín, spolu s přednáškou o prastaré tradici jejich užívání původním indiánskými obyvateli, doprovodem živou hudbou a povídáním si o pohanském kole roku. Mnoho těch, kteří dnes pracují s rostlinou medicínou kakaa, uslyšeli její volání. Jedním z těchto důvodů proč rostlinné medicíny volají tolik lidí, je to, že je čas žít život vědoměji a v plném potenciálu.

Když je kakao uctivě konzumováno se záměrem sebetransformace, funguje jako jedinečná alchymie. Může silně otevírat srdce, spojovat lidi s jejich intuicí, přírodním a neviditelným světem. Může ukázat cestu vpřed, když se člověk cítí uvíznutý, pomoci rozpoznat a uvolnit blokády, vzorce a omezení zakopané hluboko v podvědomí. Kakao může také probudit mocnou tvůrčí energii. Nakonec kakao učí o kosmické rovnováze a o tom, jak začít žít více v souladu se zákony vesmíru.

Co si přinést:

  • Šátek na oči
  • Láhev s vodou
  • Osobní předmět
  • Pohodlné oblečení světlých barev
  • Ceremoniální kruh začíná v 17:00. Organizátoři prosí o příchod alespoň 10–15 minut předem, aby si účastníci mohli vybrat místo a v klidu se naladit na začátek večera.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články