Kin8 & Konzoom: Přišla v noci

30. 5. 2024 18:30, Humpolec

Typ akce
Gastronomie
web
http://8smicka.com/
Místo
8smička
Kamarytova 97, Humpolec
zobrazit na mapě

Film a večeře aneb Kin8 & Konzoom. Jak říkají organizátoři, kteří navíc přidali několik chodů, „Perfektní večer pro všechny!“. Osmichodové menu od šéfkuchaře Jendy Kotrby bude servírováno přímo v 8smičce a ponese se v duchu sezónních a lokálních surovin. Večer zakončí promítnutí oceňovaného filmu Přišla v noci.

Přišla v noci / Jan Vejnar, Tomáš Pavlíček / ČR, 2023 / 85 min. – Když si pár třicátníků pustí přes práh matku jednoho z nich, netuší, že se právě ocitl v komorním očistci. Poklidný život se pomalu mění v chaotické trosky. Pěstěná šedesátnice Valerie je energická diva, která si krok za krokem podmaňuje nejen prostor bytu, ale i mysl jeho obyvatel. Plíživá domácí invaze nabírá na síle, jistoty se otřásají, hranice soukromí bortí. Mají matky a tchýně vždycky pravdu? Myslí to s člověkem dobře? A nejsou někdy právě proto těmi největšími monstry?

Menu: 1. chod: bylinkový salát & bezinka 2. chod: hrášek & pohanka & jehličí 3. chod: chřest & pampeliškové aioli & lískové ořechy 4. chod: jahodové gazpacho & To Nic & bazalka 5. chod: kroupové risotto s rajčaty & feta z Krasolesí 6. chod: celerový špíz s chilli & bílé fazole s hnědým máslem & cibulový salát s koriandrem 7. chod: kedlubna & jogurt & máta 8. chod: dezert by Bara Bakery

Praktické informace: Večer začíná v 18:30 a je třeba si lístek zakoupit dopředu na GoOutu. V případě dotazů je doporučeno psát na mail info@8smicka.com. Cena celého večera je 888 Kč (jídlo + film).

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články