Melodio pro Radka a Kristýnu aneb Hostina života

11. 3. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Charita
web
http://www.bezzabradli.cz
Místo
Divadlo Bez zábradlí
Jungmannova 31, Praha
zobrazit na mapě

Hudební hostina života na divadelních prknech. Muzikál a filmová hudba se skladatelem Zdeňkem Bartákem.

Muzikálové melodie, filmová hudba, tančící obrazy, vtipná dražba a autor naživo. Publikum uslyší písně z muzikálů od Casanovy po Cikáni jdou do nebe, režisér Josef Hervert a scénárista Daniel Miňovský chystají i hudební hádanky a další vtípky.

Autor mnoha muzikálů, hitů a filmových nápěvů, Zdeněk Barták, se představí tentokrát i na jevišti, ač bývá zahalen tajemstvím zákulisí. Kdo ze slavných osobností hudebního světa na hostinu přijde? Marian Vojtko, Michaela Nosková, Jakub Smolík, Dita Hořínková, Nikola Ďuricová, Lukáš Randák, Nikol Kouklová Heřmánková, Petr Macháček, Felicita Prokešová, Kateřina Morozová, a další.

Praktické informace:

  • Recepce s Radkem, Kristýnou a s celebritami večera pouze pro zvané a majitele vstupenky VIP + recepce.
  • VIP Recepce bude po představení v divadelním klubu pod taktovkou spolupořadatele představení Business for Breakfast – záruka, že účastníci poznají nové a zajímavé tváře.
  • Výtěžek večera a dražby obrazů malířky Elisabeth Novotné a hedvábných šátků akademické malířky Brigity Krumphanzlové poslouží na mentální koučování a rozvojové programy lidí se zdravotním omezením, které účastníci budou moci na akci osobně poznat.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články