Michaelův Mashup Open Air: Kateřina Šedá & Hynek Medřický

31. 7. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Ve měste
Místo
Kafe Husovka
Husova 242/9, Praha
zobrazit na mapě

Michaelův Mashup. Dva hosté. Jeden moderátor. Živé publikum. A jejich interakce. Bez konfliktu, ale s inspirací. Tak trochu jiná talkshow.

Hosté

  • Kateřina Šedá je sociální umělkyně, která bourá mezilidské bariéry. Vytváří národní sbírku zlozvyků! prestižní Cenu Jindřicha Chalupeckého. Vyhrála Magnesii Literu, cenu Architekt roku, vystavuje více v zahraničí než doma a dostala se do tak prestižních institucí, kterými jsou třeba Tate Modern v Londýně.
  • Hynek Medřický je světelný expert a vynálezce žárovky Vitae. Zabývá se vlivem světla na zdraví lidí i volně žijících druhů. Badatel, ochránce přírody a vynálezce prokognitivního osvětlení Spectrasol a biodynamické žárovky Vitae.

Neobvyklé kombinace hostů a zkušený moderátor. Mashup hostů, žánrů i jeviště a hlediště. Drink, hosté i živá show na míru. Originální koncept, zapojení publika a hosté, kteří se navzájem inspirují. Vážná témata i zábavné rubriky a živá hudba. Důležitou roli hrají také samotní diváci. Ale bát se rozhodně nemusí. Mohou se stát součástí jedinečné show, něco se dozvědět a také se mohou potkat s hosty a zůstat na after party.

V minulých dílech například byli: Koranteng & Mikýř, Ramba & Rubeš, Kubařová & Pánek, Pawlowská & Cina, Drtinová & Hofmann, Kalousek & Hejlík, Sedláček & Špitálníková, Pastoral Brothers & Vyhonit ďábla nebo Brzobohatá & Sestini Hlaváčková.

Pořad je na Stream.cz, YouTube a ve všech podcastových aplikacích. Michaelovi předplatitelé na Herohero mají přednostní nákup vstupenek na všechny díly zdarma.

Rozhovorů je moc. Pořadů a podcastů je moc. Michaelův Mashup je zážitek a zábava. Dává pocit sounáležitosti, spoluúčasti a inspiruje. Každý může být součástí show – živě v komorní a přátelské atmosféře. Jsou diváci přehlceni obsahem? Mashup přináší nečekané kombinace osobností, které baví i inspirují. Žádná talkshow, kde mluví hlavně moderátor. Žádný rozhovor jeden na jednoho ve sterilním studiu. Skvělý způsob, jak strávit večer ať už sám nebo ve skupině. 96% diváků, kteří přišli, chtějí přijít znovu.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články