Muzikantský ples 2024: Gala se škraboškami

20. 1. 2024 18:00, Ostrava

Typ akce
Ve měste
web
http://www.jistebnik.cz/display_html.php?doc=kulturni_dum
Místo
Kulturní dům Jistebník
Jistebník 400, Ostrava
zobrazit na mapě

Muzikantský ples s tradicí od roku 2012 chystá již svůj 9. ročník. Dne 20. ledna 2024 se uskuteční 9. ročník Muzikantského plesu. Po tříleté odmlce, která byla způsobena díky různým globálním problémům pokračuje a chystá se rozjet se vší parádou.

V 18:00 se otevřou dveře kulturního domu v Jistebníku a již samotný příchod hostů zpestří tóny swingového piana s vystoupením dalšího instrumentalisty. Po příchodu hostů hostesky nabídnou welcome drink a než se hosté usadí, mohou si v klidu prohlédnout, jak je celý kulturní dům přichystán. Hosté se mohou těšit na dva bary, dvě pódia a tudíž dva taneční parkety, teplé jídlo, pití a další občerstvení, fotokoutek, tombolu se spoustou cen, mnoho zábavy a spoustu dalšího.

V 19:00 proběhne slavnostní zahájení plesu, během kterého uvidí hosté světelnou show. Těšit se mohou také na 6 kapel. Na pódiích se prostřídá big band Gangsters of Swing Orchestra, cimbálová muzika Friš, dva zahraniční dechové orchestry ze Slovenska – Kolárovičanka a Lieskovanka, dixieland a jazz zajistí Poker Dixieland Jazz Band a s nově obnovenou rockovou show, prvky DnB a dubstepu se ukáží The Cello Boys. Hostem večera bude zpěvák, držitel ceny Thalie za rok 2014 a 2023, Tomáš Savka.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články