My Kind of Santa – charitativní koncert

5. 12. 2023 19:15, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.roxy.cz/
Místo
Roxy
Dlouhá 33, Praha
zobrazit na mapě

Na koncert s dárkem pro děti. Hudebnice v čele s Lenny zahrají na charitativním večeru My Kind of Santa 5. prosince.

Už zase přichází doba vánoční, proč při tom neudělat radost i někomu dalšímu? Po loňském úspěchu se vrací charitativní večer My Kind of Santa. V pražském klubu Roxy letos na podporu znevýhodněných dětí a dospívajících vystoupí Lenny, Annabelle a Dashi Stardust. Netřeba říkat, že všechny účinkující vystupují bez nároku na honorář.

Lenny je jednou z nejvýraznějších hudebnic zdejší scény posledních let, její album Hearts navíc lokální hranice nenuceně překročilo. Lenny je okamžitě rozpoznatelnou autorkou s jedinečným hlasem. Annabelle je možné znát z finále české Eurovize i Radia Wave, je čerstvou držitelkou ceny Anděl za Objev roku. Celý večer zahájí Dashi Stardust, zpě­vač­ka, skla­datel­ka a tanečnice pohybující se mezi soulem, indie folkem a „najazzlým“ popem.

Jak to funguje? Vstup na koncert je bezplatný, návštěvníky/ce ale jsou ale vyzváni, aby přinesli/y hračku, která bude následně předána zástupcům Armády spásy, Centra služeb pro rodinu a dítě a Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU). „Jsme rádi, že můžeme být součástí akce, která přináší potřebnou radost pro uprchlické a české děti,“ říká Martin Rozumek, ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům. Další dárky poputují do dětského domova Charlotty Masarykové, Dětského domova Kralupy nad Vltavou a Dětského domova Klánovice.

Na webu GoOut je možnost si rezervovat svou vstupenku za nula korun a při tom vyberat, zda bude přinesená hračka pro holku nebo kluka, a v jaké věkové kategorii. Výběr a nákup hračky je už pak na každém účastníkovi akce. Hračka by neměla být zabalena do dárkového papíru, ať je možné ji předat tomu, komu udělá největší radost. Doporučená minimální cena dárku je 300 korun, ale fantazii ani rozpočtu se meze nekladou. V případě věkové kategorie 16+ je doporučené pořízení voucheru na elektroniku, oblečení či kosmetiku.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články