Nivva (křest alba) + Aid Kid + další

25. 11. 2023 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.meetfactory.cz
Místo
MeetFactory
Ke Sklárně 15, Praha
zobrazit na mapě

Nivva pokřtí nové album 25. listopadu v MeetFactory, zároveň na akci zahrají živě Aid Kid a DJ sety FVLCRVM a dné.

Pražský audiovizuální projekt Nivva překračuje hranice umění a technologie a vrací se po tříleté odmlce s albem Hideout. Nová tvorba Nivvy nejenom zkoumá složitý svět lidského vnímání, ale také nahlíží do nitra umělé inteligence, odhaluje pokušení a nebezpečí, které nám mohou číhat jak v našem vědomí, tak v online prostoru. Album Hideout bude obsahovat devět nezaměnitelných skladeb, z nichž jedna, Sirens, již svítí na hudebním obzoru od srpna. S releasem přijde i videoklip vytvořený pomocí Unreal Engine 5 ve spolupráci s režisérkou Jay Walker, kameramankou Annou Smoroňovou a americkou společností Impossible Objects.

Nivva není jen hudební projekt; spojuje technologii s uměním, vtahuje do záhadného světa umělé inteligence a jejího vlivu na lidské vnímání. Skrze perspektivu 3D avatara s vlastním vědomím nabízí Nivva nejen hudební zážitek, ale skutečnou cestu do budoucnosti.

Křest nového alba Hideout projektu proběhne 25. listopadu v pražské Meetfactory. O warmup se postará dné se svým DJ setem, k lineupu se přidá se také Aid Kid se svým novým liveactem s bubeníkem Jakubem Švejnarem. Večer zakončí FVLCRVM DJ set a po něm b2b afterparty.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články