Ona!

14. 3. 2024 - 17. 4. 2024, Praha

Typ akce
Výstava
web
http://www.vnitroblock.cz/
Místo
Vnitroblock - DBG Gallery
Tusarova 791/31, Praha
zobrazit na mapě

Je silná, sebevědomá, odvážná a úchvatná. Inspiruje vás. Váš osud drží pevně ve svých rukou. Přichází v různých podobách a její vnější krása je odrazem té vnitřní. Ona je každý z nás.

Výstava Ona! otevírá nové pohledy na ženskost a její význam v umění a společnosti. Symbolizuje sílu, odvahu a výjimečnost, kterou ženy přinášejí světu. Tato výstava je věnována ženám, jejichž díla vyjadřují jejich vlastní sílu a krásu a nesou světu hluboké poselství.

Sofii Bejblik a Tatianu Markovou spojuje hluboký respekt k ženskému principu a jeho mnohotvárnosti. Jejich díla jsou zrcadlem emocí, které vnášejí světlo do temnoty a sílu do slabých chvil. Společně odhalují různé roviny ženského projevu a identity.Obě umělkyně se nebojí sdílet své myšlenky a postoje k tématům, jako je hodnota ženy ve společnosti a ženské sebevědomí. Svou tvorbou se snaží povzbudit ženy, aby si více vážily samy sebe a našly svou vlastní sílu a krásu. Navzdory rozdílným stylům a technikám obě umělkyně spojuje touha vyjádřit sílu, odvahu a krásu ženské podstaty.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články