One human show: Simona Babčáková & Antonia Nyass

21. 3. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.kzdomovina.cz/
Místo
KZ Domovina
Na Maninách 1525/32a, Praha
zobrazit na mapě

Doba je tekutá a změny se dějí rychle. Sdílení a zvědomování souvislostí pomáhá se zorientovat a získat inspiraci, jak co nejlaskavěji projít nutnými změnami. Proto se koná toto společné setkání, které bude probíhat v pohodové atmosféře a lehkosti s hudebními předěly Antonie Terezy Nyass a osobitým humorem Simony Babčákové.

Simona Babčáková je známá a populární herečka. A nejen herečka, je také moderátorka, improvizátorka a lektorka. Již přes 20 let působí v Dejvickém divadle. Věnuje se také moderování, a to od benefičních akcí pro neziskové organizace přes firemní večírky a plesy až po konference. Již 30 let se věnuje psychologii a osobnostnímu růstu a stala se průvodkyní vnitřními světy. Věří, že svůj život si lidé tvoří skrze vztahy, které vytváří a ty tvoří na základě toho, jak komunikují.

Antonia Nyass je zpěvačka, skladatelka a hudebnice aktuálně v projektech Yellow Sisters, Řekni mi, Moss Alba, Řeky a atmosférický sbor, divadelní soubor „No a“, One Human Show Simony Babčákové. Kromě zpěvu a skladby se věnuje výuce, hlasovo pohybovým seminářům a přednáškám na téma kreativita a její vliv na naše zdraví (certifikace- brain based coach- BBCC, Neutoleadership, Sociokracie, Team coaching).

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články