Proplačte se ke štěstí aneb Cry Baby Cry

2. 10. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Divadlo
web
http://www.divadlopalace.cz/
Místo
Divadlo Palace
Václavské náměstí 43, Praha
zobrazit na mapě

V současném uspěchaném světě plném neustálých výzev a tlaků se mnoho lidí ztrácí v hledání štěstí. Přestože se zdá, že rad a návodů na dosažení spokojeného života je nekonečně, mnozí stále cítí, že jim něco chybí. Často se ocitají ve spirále rutiny a stresu, aniž by našli pravý recept na štěstí.

Tento pocit neúplnosti a neustálého hledání může vést k pocitům osamělosti, frustrace, a dokonce i k depresivním stavům. V době sociálních médií a konstantního srovnávání se s ostatními je pro člověka snadné upadnout do pocitu, že jeho život není dost dobrý, že mu něco chybí. A co je horší, čím více hledá, tím více se zdá, že štěstí je něco, co je pro člověka neuchopitelné. Co když existuje místo, kde je možné objevit nový pohled na hledání štěstí?

Pantheon production přináší Cry Baby Cry, které zavede na cestu plnou humoru, přemýšlení a objevů. Pod vedením koučů Michala Dlouhého nebo Tomáše Petříka se pět žen vydá na dobrodružství života, aby zjistily, zda je možné naučit se být šťastnými. Možná divákům svitne naděje, že štěstí není něco, co se musí neustále hledat, ale něco, co lze objevovat v každodenním životě, díky novým perspektivám a pochopení.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články