Pulz: Mutanti hledaj východisko (křest alba) + Dmitrievna + Marie Pravda

18. 12. 2023 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.palacakropolis.cz/
Místo
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha
zobrazit na mapě

Druhý ročník koncertní série Pulz uzavře kapela Mutanti hledaj východisko, a to 18. prosince 2023. V Paláci Akropolis před Vánoci pokřtí svou novou desku. Na pódiu je doplní řada hostů, celý večer zahájí hudebnice Dmitrievna.

Mutanti hledaj východisko
Tam, kde končí cesta a začíná les, stále opřená o stromy malá dřevěná chaloupka. A v té bydleli Jirka s Honzou. Úplně sami. Mutanti hledaj východsko a vypráví příběhy, které se míhají na kraji zorného pole a noří se sami do sebe. Dvojice má na kontě cenu Vinyla a doposud tři alba, poslední z nich nese název Když máš kamarády, nepotřebuješ přátelé a proslavilo se hlavně hitem Klimeš. Nyní už ale Mutanti představují úplně novou desku a rozhodli se ji pokřtít v pražském Paláci Akropolis. Na show si přizvali několik tajných hostů.

Dmitrievna
Umělkyně jménem Dmitrievna už se na Pulzu v minulosti objevila. Tentokrát se na přání Mutantů vrátí do Paláce Akropolis a celý večer zahájí. Na debutové dlouhohrající desce Parazit loni Dmitrievna ukázala, jak může znít český techno-pop s mezinárodním přesahem. Účastníci se mohou těšit na společensky angažované texty a dunivé syntezátory.

Marie Pravda
Když se Marie Pravda uvelebí za DJ půltem je to jen proto, aby zažehla jiskru a chemii s těmi, kteří jsou ji ochotni přijmout. Zatímco ona je dokonale schopná generovat podobnou energii do svých nahrávek v online světě, je to právě nekonečný tlak a tah s fyzickým davem, který nabíjí její výběr a mixování v live setu.

Po koncertech bude následovat afterparty ve spolupráci s Akropolis Underground.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články