Pvris + special guest: Scene Queen

29. 4. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.musicbar.cz/
Místo
Lucerna Music Bar
Vodičkova 36, Praha
zobrazit na mapě

Electropopová kapela Pvris vystoupí se speciálním hostem, bimbocore zpěvačkou Scene Queen, v pražském Lucerna Music Bar 29. dubna 2024 od 20:00.

Producentka, zpěvačka, skladatelka, režisérka a multiinstrumentalistka Lyndsey Gunnulfsen si již deset let razí vlastní cestu ve svém projektu Pvris. Od vydání své kritiky oceňované debutové desky White Noise v roce 2014 si Gunnulfsen rychle získala největší pódia současnosti, od Coachelly přes Reading and Leeds až po Lollapaloozu. Pvris také předskakoval některým z největších rockových jmen, včetně Fall Out Boy, Muse, 30 Seconds To Mars a Paramore.

Lyndsey, která spolupracuje s dynamickým seznamem umělců, jako jsou 070 Shake, Raye a Mike Shinoda, je oddaná svému stále se vyvíjejícímu odhodlání pokračovat v kreativním a žánrovém riskování. V roce 2023 vydala skupina Pvris své čtvrté studiové album Evergreen, které si vysloužilo debut na prvním místě v žebříčku Official Rock & Metal Albums Chart ve Velké Británii.

„Není mým úkolem jako umělce vyhovět určitým trendům nebo nostalgii lidí. Musím se řídit tím, k čemu cítím nutkání, a snažit se odhalit, jaké pravdy a poselství v tom mohu najít. Musím vždy přijímat rizika změn a věřit, že každá etapa života mé hudby bude rezonovat s tím, komu je určena.“

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články