Raw Rave x Wixapolonia

24. 5. 2024 22:00, Praha

Typ akce
Klub
web
http://www.anka.li
Místo
Ankali
Lopuchová 58/6, Praha
zobrazit na mapě

Večer v režii pražského kolektivu Raw Rave proběhne 24. května ve vršovickém Ankali a Planetě Za. Vystoupí polská crew Wixapolonia, Raw Rave DJs, Keiwoux, Zí.Azyl a Kaa Gloo.

Pražský sound system Raw Rave je uskupení volně vycházející z 90's freetechno scény, původní UK rave parties tradice a zároveň reflektujuje současné tendence v taneční scéně. Kromě organizace illegálních ravevových intervencí se věnuje i pořádání vlastních klubových večerů. Neopomíjitelný je důraz kladený na politickou podstatu svobodných tanečních parties a to zejména v anti-autoritářství a vymezení se proti jakýmkoliv formám útlaku, ať už se jedná o rasismus, homofobii, transfobii či sexismus. V jejich mixech se vyskytuje směs post-klubové muziky, industriálního techna, trapu ale i gabber hardcore.

Wixapolonia je polský čistě ženský DJský kolektiv, který vznikl z Wixapol – původního smíšeného párty kolektivu a sociálního projektu se sídlem ve Varšavě. Typický je pro ně agresivní neogabber, donk-core a cirkusové fanfáry hrané přes svištící basové linky v krkolomné rychlosti.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články