Repete Fest 2024

26. 7. 2024 - 28. 7. 2024, Rožmitál pod Třemšínem

Jakub Cabálek
Typ akce
Festival
Místo
Zámek Rožmitál pod Třemšínem
Ing. Lízla 1, Rožmitál pod Třemšínem
zobrazit na mapě

Studentský kolektiv pořádá 4. ročník festivalu Repete, který se uskuteční 26. až 28. 7. na zámku v Rožmitále pod Třemšínem.

Realizací akce chtějí organizátoři rozšířit povědomí o této kulturní památce a zároveň finančně podpořit probíhající obnovu zámku. Repete Fest také poskytuje prostor umělcům alternativní scény. I letos návštěvníky čeká pestrý program: koncerty, promítání animovaných filmů, výstavy, divadelní vystoupení a workshopy.

Program začíná již v pátek večer (26. 7.), kdy nádvoří zámku oživí hudební koncerty. Vystoupí Ida The Young, Cringe Prince, Russian Sleep Experiment, Jay Austin, Design, který si můžete dovolit a DJ KHG.

Hlavní program proběhne v sobotu, 27. 7. Návštěvník bude mít možnost prožít kulturní zážitky ve formě divadla, výstav, projekce animovaných filmů, workshopů nebo prohlídky zámku. Filmovou tvorbu přestaví: Jitka Nemikinsová (Světla), Vojtěch Kiss (Anatomie Pavouka), Matouš Kaleta (Dobré ráno, Věro!) a Klára Kubenková. Divadelní vystoupení představí soubor Zkouška sirén (Peče (se) celá Země) a kolektiv Lopfopforus impejamus z JAMU (Siesta nepřichází). Návštěvníci budou moct zhlédnout výstavy a expozice od Sisyfes X Freshdegesh, Jiřího Chyla, Doupě Vinohradské a Kejtsy. Během dne bude přístupný second hand pop-up, beauty a hena koutek a kreativní workshopy. Celý program završí večerní koncerty. Na nádvoří vystoupí kapely: Tygroo, Fumar Mata!, The Ashtrays, Cold Meat Party, Ondřej Běhan & Orange High a Randal Bois. Letos bude i nově druhá stage uvnitř zámku, kde hudební tvorbu představí badfocus, Luba, Twisted DV, Nikolay Tretyachenko, Kapitán Krab a Niam.

Praktické informace: Festival je určen pro řidiče i neřidiče, do Rožmitálu pod Třemšínem se dá snadno dopravit autem, nebo autobusem přes Příbram. Vstupenky bude možné zakoupit na místě, nebo online v předprodeji na webu festivalu. Obyvatelé Příbramska mají vstupné snížené.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články