Rob Clamp + Bechy & Fee

22. 4. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://citarna.unijazz.cz
Místo
Čítárna Unijazz
Husitská 42/22, Praha
zobrazit na mapě

Rob Clamp uvádí své debutové album Lost Soul sólovým koncertem v Čítárně Unijazz, který je součástí jeho britského a evropského turné. Jako support vystoupí duo Bechy & Fee.

Robova hudba je silně ovlivněna takovými osobnostmi, jako jsou Ben Howard, Tom Petty & The Heartbreakers a Bruce Springsteen – je plná životních zážitků, přednesená jeho vlastním vypravěčským stylem, s akustickou kytarou doprovázenou paletou nožních perkusí.

Rok 2023 byl pro Roba bohatý na události, vyprodal řadu koncertů v jižní Anglii, včetně The Joiners Arms (Southampton) a The Railway Inn (Winchester) a završil jej jako předskokan takových ikon, jako jsou: Frank Turner, James Walsh (Starsailor) a Sean McGowan. Rob se objevil v pořadu BBC Introducing, vyhrál vysoce ceněnou soutěž Purbeck Rising 2022, čímž se zapsal do britské folkové scény, a zvítězil na Sofia International Singer Songwriter Festival 2022 v Bulharsku.

Bechy & Fee, to je zpěvačka Kateřina s uhrančivým, křehkým vokálem a baskytarou, kterou doplňuje Filipova precizní akustická kytara. Spolu pak tvoří svěží autorský hudební celek plný emocí a nechají posluchače nahlédnout do svého zasněného světa. Svůj repertoár staví na melodických skladbách, které se proplétají různými žánry od folk-popu přes R&B až třeba po reggae.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články