Russ: It Was You All Along Tour 2024

16. 9. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://www.sasazu.com/cs
Místo
SaSaZu
Bubenské nábřeží 306, Praha
zobrazit na mapě

Byls to celou dobu ty! Rapper Russ přijede do Prahy s aktuální deskou.

Multiplatinový rapper Russ šel vždy vlastní cestou – a vlastním tempem. Průlomové album na hraně klasického hip hopu a současného R&B There’s Really a Wolf vydal až pět let poté, co začal pouštět do světa hudbu. Skladby jako Losin Control a What They Want od té doby nasbíraly každá přes půl miliardy přehrání. Za sebou má vyprodanou domácí tour po arénách i úspěšnou knihu It’s All In Your Head, ve které radí, jak porazit největšího nepřítele každého člověka: sebe samotné.

Do Prahy se svou It Was You All Along Tour přijede už 16. září 2024. Svou aktuální desku Santiago i sérii nových singlů přiveze do klubu SaSaZu.

Jeho metoda je jasná: „měj se rád*a, věř si za každé situace a tvrdě pracuj“. A protože se tím sám řídí, není se čemu divit, že Russ vydává nové tracky s několikatýdenní pravidelností. A jeho přístup se rozhodně vyplácí. V roce 2019 jej do seznamu 30 pod 30 zařadil americký Forbes a jeho desky se pravidelně umisťují v žebříčku Billboard, televizní debut zvládl v show Jimmy Kimmela, kde vystoupil se skladbou Patience. Svou hudbu si sám produkuje a vydává na vlastním labelul DIEMON (Do It Everyday Music Or Nothing).

Do Prahy přijede s tour pojmenovanou podle chystané motivační knihy a s albem Santiago, na kterém pátrá po vlastní hodnotě a sebeuznání. „Santiago je můj způsob, jak se vypořádat s pocity prázdnoty, nedostatečnosti a můj souboj s pochybnostmi, vztekem i syndromem podvodníka – tedy tématy, které si z dětství nesu do dospělosti. Je to můj pokus o uzdravení,“ prozradil na svém Instagramu. I na své nejzranitelnější desce Russ dokazuje, že jeho umělecké ambice nemají hranice.

Informace organizátorů:
Disclaimer: Please e-mail info@237global.com with any customer service questions. All VIP package elements will be rendered invalid if resold. Name changes will be issued at the sole discretion of 237 Global. VIP instructions will be sent via email no later than three days prior to the event. If you do not receive this email three days prior please email info@237global.com. Your VIP merchandise will either be handed out on-site or shipped - specifics will be emailed no later than 3 days before your event. All VIP package elements and contents are non-transferable; no refunds or exchanges; all sales are final. All VIP items and experiences are subject to change. Please note that the information provided at the time of purchase (e-mail and mailing address) is the same information that will be utilized for shipping and individual contact requirements where applicable. 237 Global, the artist, tour, promoter, ticketing company, venue or any other affiliated parties are not responsible for outdated or inaccurate information provided by the consumer at the time of purchase. If you have any questions regarding your VIP elements, or have not received you VIP information within three days of the event date, please email info@237global.com. Please add info@237global.com to your safe senders list to ensure receipt of all necessary show information.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články