Summer fest Dobříš 2024

21. 6. 2024 17:00, Dobříš

Typ akce
Festival
Místo
Komenského náměstí
náměstí Komenského 417, Dobříš
zobrazit na mapě

Léto na Dobříši startuje (ne)tradičním summer festem už 21. června 2024.

Dobříšské náměstí Komenského ožije muzikou a nově také nabídne lokální gastro zónu a drinky všeho druhu.

Letní „pohodičku“ zajistí DJ Sunpaja se svým chillout mixem už od 17 hodin. Večer pak otevře plzeňská kapela Absolutní neklid, která kombinuje různé hudební styly, což odráží její alternativní charakter. Slyšet ji bylo možné třeba v Hitparádě Velká Sedma Radia 1, kde se držela na předních příčkách celých sedm týdnů. P.S.: Pogo povoleno, zpěvák se třeba zase rád přidá.

Alternativní rock následně vystřídá kytarista a písničkář Xavier Baumaxa, „buránek“ regionálního charakteru se stále větším geografickým a mezigeneračním přesahem. Zahraje písně vznikají při různých rytmických činnostech, jako je třeba sekání dříví, máchání křovinořezem, plavání kraulem nebo zatloukaní hřebíků.

Na noční podium pak vtrhne energická „smečka“ Zooblasters, originální mezinárodní kapela, která vystupuje ve zvířecích kostýmech. Jejich hudba kombinuje elektronické beaty, hip hopové rýmy a živelnou energii 8členné kapely. Jejich písně jsou inspirovány a ovlivněny mnoha žánry napříč hudebním spektrem.

Po půlnoci dále vystoupí Wocaties Band. Dobříšská moderní party kapela složená z kamarádů, kteří se hudbou nejenom živí, ale hlavně je baví. Hrají české i zahraniční písně od 50. let až po současné hity.

Více informací na stránkách festivalu.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články