Sungazer

25. 10. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.kampushybernska.cz/
Místo
Kampus Hybernská - E.0 Sál
Hybernská 998/4, Praha
zobrazit na mapě

Po roce se future-jazzové duo muzikantů a youtuberů Adama Neelyho a Shawna Crowdera alias Sungazer znovu vrací do Kampusu Hybernská. Tentokrát zahrají dokonce dvě živá vystoupení dva dny po sobě.

Kapela vznikla v New Yorku v červenci 2014 a přišla s originální kombinací fusion, 8-bit, progresivního rocku a EDM. Staví současně na jazzové improvizaci i na elektronické hudbě. V říjnu 2021 vydala kapela své debutové album s názvem Perihelion. Dlouho očekávaný debut prozkoumává meziprostor mezi jazzovou improvizací a estetikou moderní elektronické hudby. Album produkoval Simon Grove (Plini, Protest the Hero, Intervals) a objevuje se na něm mnoho hostů – Joshua de la Victoria, Hannah Sumner, Jae Soto, Tom Monda (Thank You Scientist), Shubh Saran, Jared Yee, Christian Li, Zac Zinger, Brian Plautz (Aberdeen), Brian Krock (Big Heart Machine) and the Resonance Collective. Letos vyrážejí opět na tour, aby publiku představili svou novou tvorbu.

Koncerty Sungazer 24. a 25. října proběhnou v rámci programové série Sustain, která se formou koncertů, debat a workshopů věnuje různým aspektům propojení hudby a udržitelnosti. V rámci třetího tematického celku se bude během dvou dnů reflektovat téma hudba budoucnosti.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články