Tajemství a smysl života podle Petra Vachlera

25. 4. 2024 18:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.theflowbuilding.cz/cze/
Místo
The Flow Building
Václavské náměstí 47, Praha
zobrazit na mapě

Vyprávění o základech a důvodech natočení filmu Tajemství a smysl života, je nahlédnutím do možností a souvislostí lidských vztahů a vzestupů i pádů. Tématem je také láska, strach ze smrti, ale také humor. Otázky které čím dál častěji navštěvují lidskou mysl a to, kdo lidé jsou a kam směřují. Poutavé vyprávění autora je samo o sobě velmi inspirativním klíčem k osobním životním rozhodnutím.

Petr Vachler, český producent, scénárista, režisér. Absolvoval pedagogickou fakultu UK a FAMU. Počátkem 90.let založil nezávislou produkční spol. VAC. Zde vznikla i řada úspěšných televizních pořadů. Vybudoval projekt Český lev a aktivně se podílel na založení České filmové a televizní akademie, v jejímž čele stále stojí jako výkonný ředitel.

Zcela novým a velmi úspěšným projektem je nový celovečerní film: Tajemství a smysl života, jež Petr Vachler točil bezmála 10 let. Film je jedním z jeho nejvýznamnějších projektů. S velkým přesahem nabízí děj, nahlížející na hlubokou podstatu lidských osudů a také vlastního sebepoznání.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články