Techno Space My Way

18. 5. 2024 21:00, České Budějovice

Typ akce
Klub
web
http://www.thegallery.cz/
Místo
The Gallery
U Tří lvů 4, České Budějovice
zobrazit na mapě

The Gallery v Českých Budějovicích navštíví jeden z nejaktivnějších lidí na techno scéně, vyhledávaný DJ a producent Golpe aka Broken Robot.

Golpe se začal zajímat o elektronickou hudbu již od útlého věku. Jeho vášeň pro techno propukla v jeho 16 letech, kdy navštívil své první techno party. Od roku 2005 hraje pravidelně po České republice a Slovensku. V roce 2007 dostal možnost si zahrát na nejprestižnějším halovém techno eventu – Apokalypsa.

Hraní nebylo dostatečnou náplní, tak od roku 2008 se začal pilně věnovat své vlastní produkci. V roce 2009 vydává své debutové EP a od této doby začala další spolupráce s dalšími labely a známými umělci ve svém oboru jako (Audiocode, Mental Torments, Cannibal Society, Animasola).

V roce 2013 dostal šanci mít turné v Jižní Americe, konkrétně ve Venezuele a Kolumbii, což považuje za další velké zkušenosti po několika letech hraní v Evropě. V Evropě si zahrál v zemích jako Španělsko, Itálie, Německo, Holandsko a mnoho dalších. Na začátku roku 2014 vstupuje do světoznámé agentury Cubbo. V roce 2015 zahrál na největším techno festivalu na světě – Awakenings

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články