Techtle Mechtle

7. 6. 2024 19:30, Přibice

Typ akce
Ve měste
Místo
Komunitní centrum Přibice - venkovní prostory
Přibice 84, Přibice
zobrazit na mapě

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle přiváží novou divadelní show All Inclusive Bibione na letní scénu v Přibicích.

Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. V podání Techtle Mechtle se totiž vždy jedná o propracované divadelní představení s výpravnou scénou, více jak 80 kostýmy a dějovou linkou. Všechna představení jsou jednou velkou komedií, a to od začátku až do konce. Má to jen jeden háček – všechny role, a to včetně těch dámských, tu hrají pouze muži a ti jsou navíc k nerozeznání od skutečných žen. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša společně s tanečníky Štěpánem, Jarkem, Sayem a Danem tentokrát připravili další nadupanou show.

Jak už samotný název All Inclusive Bibione napovídá, představení bude nabité letní atmosférou, sluncem, mořem a hlavně – pořádnou dávkou českého humoru. Co všechno se může stát, když se typicky česká rodina na úsporném režimu vypraví na cestu do Bibione, aby poprvé v živote viděla moře? Mají si vůbec manželé po 36 letech soužití na společné dovolené ještě co povědět? Podaří se jim oživit při západu slunce jiskru jejich skomírajícího vztahu a nebo zbytky jejich vzájemného pochopení zmizí na vždy na dně moře mezi chaluhy a chobotnice? Volné pokračování divácky velmi úspěšného představení Dokud nás smrt nerozdělí přichází v podobě All Inclusive Bibione.

Pořady těchto pánů jsou vyprodána v řadě měst i několik měsíců předem, a to především proto, že se diváci během představení ze srdce zasmějí. Představení jsou kombinací travesti show, muzikálu, cabaretu, taneční show, zábavného pořadu i klasické činohry, což je žánrově sice řadí mezi nezařaditelné, ale i přesto mezi jedny z nejnavštěvovanějších.

Více informací na www.techtlemechtlerevue.cz nebo na Facebooku.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články