The Blend

1. 2. 2024 18:30, Praha

Typ akce
Gastronomie
web
https://www.centrumstromovka.cz/
Místo
Centrum Stromovka
Veletržní 24, Praha
zobrazit na mapě

Návštěvníci budou mít možnost užít si příjemně strávený čas ve světě skotské whisky. Na setkání „The Blend“ se jim otevře fascinující svět whisky. Vyzkouší si unikátní řemeslo míchání whisky a připraví si jeden vzorek vlastního blendu pro své potěšení. Prohloubí si znalosti o výrobě a historii věhlasné skotské blended whisky a také se dozví mnoho zajímavostí a novinek od skutečného odborníka.

The Blend je edukačně-degustační program pod vedením Zdeňka Kortiše, jednoho z největších českých znalců a sběratelů whisky, provozovatele renomovaného olomouckého baru a whisky ambasadora a lektora společnosti Jan Becher – Pernod Ricard.

V průběhu 1,5 hodinového programu se účastníci seznámí s příběhem skotské whisky, dozví se zajímavé informace o historii, výrobě a portfoliu značky Chivas Regal a The Glenlivet. Ochutnají několik rozmanitých druhů whisky, včetně grain nebo nakouřené whisky single malt, ze čtyř hlavních skotských oblastí. Vše pak zúročí ve vlastní praxi – z vybraných druhů whisky si namíchají originální vzorek blended whisky a odnesou si jej domů. The Blend je ideální příležitost, jak strávit večer s přáteli. Nebo se může stát nápaditým darem obchodnímu partnerovi.

Rezervace místa zahrnuje:

  • Welcome drink
  • Tematické občerstvení
  • Degustaci 8 vzorků super prémiové whisky
  • Vlastní blend – 10 cl

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články