Velvet Station

26. 4. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.chapeaurouge.cz
Místo
Chapeau Rouge
Jakubská 2, Praha
zobrazit na mapě

Velvet station je platforma, která si klade za cíl přinášet nejen kvalitní rapové a DJské akce, ale také propojení s uměleckým světem skrze vernisáže a pop-up události. Jejich akce budou prostorem pro sdílení hudby, dialogu mezi umělci a posluchači a prozkoumávání různých aspektů kultury. První takový večer se odehraje v Chapeau Rouge 26. dubna 2024 od 19:00.

  • Twisted DV – Alternativní rapové pražské duo, které tvoří mimo svou hudbu kolem toho i celý svět a vlastní slang. DirtyThePressa a Vizinë píšou texty v angličtině, platí u nich však, že hudba je svůj vlastní jazyk, kterému rozumí všichni jeho příznivci. Jejich poslední videoklip Freakshow natočený produkční společností Seeya Creative jen potvrzuje kreativitu a vizi, kterou tito dva interpreti přináší.

  • Bělxch – Undergroundová legenda, skater tělem i duší co je dokonce schopen i vytvořit vlastní pár bot. Poslední pětitrackové EP Skate mixtape 4,2 z jeho známé série vydal minulý rok v únoru. Minulý rok zároveň vyšel i např. singl Riff s Ankim na featu. nebo třeba collab track Načerno, kde se krom Bělxcha objevil i Danz Zhun a Badboy Berlin.

  • Xanax315 – Xanax315 je pražský DJ, rapper, který hrál na akcích jako je Addict, Fashion Deal nebo třeba Places+Faces party. Jeho DJ set jste mohli slyšet také před vystoupením interpretů jako je např. 6ix9ine, Pil C nebo třeba A$AP Ant. Dříve byl také aktivní jako redaktor pro magazín The Mag, Refresher a Czechmag. Míchá zahraniční, moderní underground rap s elektronikou, industrial metalem a alt rockem.

  • 202Fearless – zakladatel eventu Glück a polovina dua Sex66Toys.

  • Yenda – DJ a také jeden z lidí, co stojí za projektem Pop Out Entertainment. Díky Pop Out mohli lidé vidět živá vystoupení interpretů jako jsou např. Ken Carson, Destroy Lonely, Luciano nebo třeba Lancey Foux. Jeho selekce se primárně točí kolem fresh zajetých jmen v kombinaci s underground newcomers, tzn. rappers, které sem také dostává na tuzemská pódia.

  • 919gaijin - Náchodský reprezentant a člen uskupení Echo. Zpívá od pěti let, svojí tvorbu začal dělat ve čtrnácti. Má vystudovaný klasický zpěv a jeho hra se slovy a intonací je minimálně obdivuhodná. Poslední projekt Funtazia vydal v říjnu minulého roku a tento rok vyšly již tři singly, a to jmenovitě Na hrázi věcnosti, Úmysl a Příště. Na posledním jmenovaném si Gaijin rapovou úlohu rozdělil s Meizyym, o produkci se postaral Peyseyko808.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články