World Taekwondo Demo Team: Exhibice korejských mistrů

12. 6. 2024 19:00, Praha

web
https://unyp-arena.cz/
Místo
UNYP Aréna
Kovanecká 27, Praha
zobrazit na mapě

Exhibiční tým světové federace taekwondo vystoupí v Praze, a to jen měsíc před olympiádou, kam se jako historicky první zástupce českého taekwonda probojovala Petra Štolbová. Ve středu 12. června předvedou borci z Jižní Koreje mistrovskou podívanou v podobě efektních kopů, otoček, přerážení ve vzduchu nebo akrobatických prvků.

V pražské UNYP Aréně se představí tým, který vystupoval například na zahajovacích a závěrečných ceremoniích Zimních i Letních olympijských her. Svá vystoupení předvedl také během různých mezinárodních událostí například v sídle OSN nebo na půdě Vatikánu. Tým se také objevil v populárních soutěžích America’s Got Talent, Italy’s Got Talent a France’s Got Talent, kde získal „Golden Buzzer“ a díky svému výkonu postoupil do finále.

Vedle World Taekwondo Demo týmu se diváci mohou těšit rovněž na exhibiční sportovní zápasy jednotlivců i týmů včetně zástupců výběru reprezentace. Program doplní vystoupení dívčích skupin K-POPu, formace Monster Crew, která v loňském roce získala 3. místo na světovém šampionátu World Dance Association.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články