24 hodin pro Kuře & Escape6 Meet 2024

22. 6. 2024 - 23. 6. 2024, Česko

Typ akce
Ve měste
web
https://www.oc-letnany.cz/
Místo
OC Letňany
Veselská 663, Česko
zobrazit na mapě

O víkendu 22. a 23. června čeká účastníky spousta zábavy, jejíž výtěžek bude na dobrou věc, podporu projektu Pomozte dětem.

Akce je již tradiční závod rádiem řízených modelů aut třídy Mini-Z s názvem 24 hodin pro Kuře na podporu projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte dětem. V něm se utkají týmy, jejichž členy jsou modeláři, závodníci i mediálně známé osobnosti.

Diváci je mohou podporovat po celou dobu závodu, na který se nevybírá žádné vstupné. Děti si budou moci vyzkoušet, jak se staví plastikové modely nebo je lektoři naučí, jak si správně čistit zuby s kartáčky Curaprox. Uvidí i RC trucky z RC Truck Hradec Králové.

Součástí akce 24 hodin pro Kuře bude i již 9. ročník Escape6 Meet. Akce pro všechny fanoušky zajímavých aut se bude konat v sobotu 22. června na parkovišti OC Letňany.

Luxusní tuningový sraz, kdy na jediné ploše se sjedou auta z celé republiky i okolních zemí. Diváky čeká nejen pohled na auta, ale i pohodová atmosféra, program na pódiu během celého dne nebo originální poháry pro nejlepší upravená auta srazu.

„Zabavme se a pomozme“, tak zní heslo tohoto víkendu.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články