52 Lovers Magic Show in English

19. 3. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.pracovna.cz
Místo
Pracovna
Vlkova 36, Praha
zobrazit na mapě

Ačkoli Ondřej Pšenička pochází z České republiky, svou kariéru vybudoval v zámoří a ve svých 30 letech se stal světoznámým kouzelníkem. Zvítězil v nejsledovanějším kouzelnickém televizním pořadu na světě *Penn & Teller: V této soutěži se nejuznávanější mistři magie snaží odhalit tajemství soutěžících kouzelníků a svými kouzly přelstil největší světová kouzelnická esa. Třikrát.

Pravidelně ohromuje publikum v mekkách nejlepších světových kouzelníků v Hollywoodu a Las Vegas, ale se svou 52 Lovers show procestoval i mnoho dalších zemí. Kdyby Ondřej nepocházel z České republiky, museli by čeští fanoušci za jeho představeními pravděpodobně jezdit do Londýna nebo Los Angeles, kde má High Magic mnoho příznivců, a tedy i diváků. Ondřej však svou zemi miluje, a tak budou mít možnost vidět jeho show i v Praze. Komorní prostředí žižkovské kavárny a studia Pracovna zaručí, že diváci uvidí vše zblízka.

52 milenců je show plná humoru, inspirace a samozřejmě originálních kouzel. Ta jsou Ondřejovým exkluzivním tajemstvím, takže je diváci nemohou vidět nikde jinde na světě než v této show.

Show je v anglickém jazyce.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články