70th Birthday Show: J. A. Kronek & Alband

7. 11. 2024 19:00, Brno

Typ akce
Koncert
web
http://www.semilasso.cz
Místo
KC Semilasso
Palackého Třída 126, Brno
zobrazit na mapě

Zpěvák, skladatel a kytarista Jaroslav Albert Kronek, známý především ze sedmadvacetiletého působení ve skupině KERN, při příležitosti oslav svého významného životního jubilea 70. narozenin, připravil se svou skupinou ALBAND, se kterou slaví 15. let, průřez svých největších kerňáckých a albanďáckých hitů. Koncert se uskuteční v KC Semilasso 11. července 2024.

V tomto speciálním programu zazní hity jako Blízko nás, To jsme my, Fernetový oči, Exploze snů, V sobotu ne a další. Koncert doplní i hosté – jejichž jména budou zveřejněna v nejbližší době.

Kapela Alband, se začala formovat kolem dlouholetého frontmana kapely Kern Jaroslava Alberta Kronka už v roce 2006. Vznik Albandu se datuje do roku 2009. Přestože jejími členy byli převážně muzikanti, kteří svou rockovou minulost zasvětili Kernu, rozhodně se nejednalo o nějaký „Kern-unplugged“. Schopnost postavit si vlastní ojedinělý repertoár bylo patrné prakticky hned po odchodu skladatelské dvojice Jaroslava Alberta Kronka a jeho „druhého hlasu“, baskytaristy Libora Machaty z Kernu v roce 2008. Tuto dvojici doplnil bývalý kytarista Titaniku a Kernu Mirek Horňák a za bicí se posadil Vít Franěk.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články