Alessandra: The Queen of Kings Tour

3. 2. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.musicbar.cz/
Místo
Lucerna Music Bar
Vodičkova 36, Praha
zobrazit na mapě

Alessandra – favoritka letošní Eurovize, napůl norská a napůl italská zpěvačka a skladatelka, si ve svých pouhých 20 letech podmanila publikum svou silnou hlasovou technikou a charismatickým projevem.

Netrvalo dlouho a Alessandra se po vydání svého emotivního debutového singlu dostala do povědomí norských posluchačů; jeho počet streamů na různých platformách již překročil ohromujících 55 milionů. Popularita písně vzrostla také poté, co se stala virální na TikToku – kde vygenerovala miliony lajků a více než 250 milionů zhlédnutí a stále se zvyšuje.

S debutovým hitovým singlem v rukou si Alessandra při vystoupení s písní během celostátního finále upevnila nárok na titul superstar. Její silný pěvecký výkon v kombinaci s mimořádnou pódiovou přítomností a charismatem vyústil ve vystoupení, z něhož čiší sebejistota a hvězdnost srovnatelná s velikány v oboru, jako jsou Lizzo a Ariana Grande. Alessandra je tu, aby zůstala, a chce inspirovat posluchače všech věkových kategorií a pohlaví, aby ztělesnili svou vnitřní královnu králů.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články