Ametyst + Ventolin + další

22. 12. 2023 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.cafevlese.cz
Místo
Café V lese
Krymská 273/12, Praha
zobrazit na mapě

Kapela Ametyst vystoupí v café V lese 22. prosince. Ventolin, HRTL a DJ Myslivec vystoupí s live sety.

Ametyst pokřtí album Soft Freezy Dolce (Bumbum Satori). Ametyst je nová alternativní skupina, kde své síly spojili členové Nejhodnějších medvídků s Ventolinem. Poezie Markéty Levínské a hudba inspirovaná elektro avantgardou, disco a krautrockem. Sami o sobě říkají: „Nejdřív jsme byli Pekelní satani, pak Flood of Laser a teď se z nás stal Ametyst. Elektro-kraut. Bruce Haack, Snakefinger, Can, Suicide jsou našimi předky. Přicházíme z jeskyně rock’n’rollové elektro avantgardy. Hrajeme k tanci a transdimenzionální meditaci. Jsme domácky ambiciózní. Vytváříme hudbu k pozorovatelské poezii Markéty Levínské.“*

Ventolinův koncert byl přidán hlavně protože že se mnoho fanoušků nedostalo do Akropole z důvodů vyprodání a nemocí. David zahraje speciální „lost & found set“ – nedávno se mu podařilo přivést k životu starý sampler Akai 2000 a z něj zachránit písně, které už nějakou dobu nemůže hrát.

Leoš Hort alias HRTL je špičkový performer na modulární syntezátor a zakladatel brněnského kazetového vydavatelství Bükko Tapes, které vydává hudbu východoevropských bedroom producentů.

Prokop Holoubek alias DJ Myslivec, zakládající člen Midi Lidi a skladatel hudby k večerníčkům bude pouštět písně k tanci.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články