Apokalypsa 51st

22. 11. 2024 20:00 - 23. 11. 2024 07:00, Brno

Typ akce
Festival
web
https://www.bobyhall.cz
Místo
Bobyhall
Sportovní 559/2a, Brno
zobrazit na mapě

Legendární indoor halový event, konající se bez přestávky od roku 1999 je zpět a představuje se v plné parádě!

Po jubilejní 50. edici pořadatelé techno akce oznamují kompletní obsazení 51. pokračování termínem 22. listopadu 2024 opět v brněnském Bobycentru, na dvou pódiích, techno & hard techno.

Celému lineupu vévodí ve svém speciálním koncertním provedení anglický producent Luke Slater a jeho studiové alter ego Planetary Assault Systems Live, svou premiéru v ČR předvede švédská „techno královna“ Ida Engberg, představí se „vinylový mág“ španělského království Cristian Varela, který se na Apokalypse předvede po 14 letech. Vystoupí také belgický „klenot techna“ Marco Bailey, ten poctí svojí návštěvou hlavní pódium po 9 letech, o svojí rezidenturu na Apokalypse zabojuje berlínská dark techno umělkyně Black Lotus. Svým energickým setem a nápaditou prezentací jejího „zvuku“ se premiérově v České republice představí Anna Reusch, svůj debut na “pódiu, co znamená svět” bude mít také slovenská techno propagátorka Kristy Vansen.

V roli headlinera hard techno pódia se představí designer a producent. Na jeho booking čekali pořadatelé 11 měsíců – Métaraph. Švýcarsko bude reprezentovat Dasstudach, dalekou Brazílii zastoupí známý Buchecha, underground scénu na 51. Apokalypse bude hájit Suburbas. Na své si také přijdou milovníci klasické německé hard techno školy v podání v žebříčku popularity stoupající Loraw, české barvy bude hájit „producentsky vybroušený diamant“ Withecker.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články