ARCHA+U: Slob Soundscapes

26. 5. 2024 17:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
https://archa-plus.cz/cz/
Místo
ARCHA+ - malý sál
Na Poříčí 1047/26, Praha
zobrazit na mapě

Během Slob Soundscapes se účastníci ponoří do světa hudební produkce. Matěj Dvořák (aka Bols/Slob) jim prostřednictvím svých vlastních zkušeností ukáže postupy, které mu pomohly přeměnit koníček v profesní dráhu. Cílem workshopu je vytvořit toolbox pro začínající producenty, aby měli pevný základ při vytváření vlastních audio projektů. Bols/Slob představí koncepty od úplných základů až po sestavení potřebné výbavy pro audio produkci, a poskytne rady a triky týkající se tvorby hudebních nápadů.

Pro koho je program určený? Tento program je ideální jak pro úplné začátečníky bez předchozí zkušenosti s hudební produkcí a práci s audio softwary tak pro ty, kteří mají minimální znalosti v oblasti audio produkce a uvítají jakékoliv tipy. Vítaný je tak skutečně kdokoli.

ARCHA+U je nová série vzdělávacích akcí, v rámci které budou účastníci propojeni s mladými umělci a umělkyněmi ze současné hudební, divadelní nebo taneční scény, kteří jsou ready seznámit je se svojí prací a podělit se o secret hacks zábavnou formou. Interaktivní workshopy, přednášky, setkávání na zajímavých místech nebo masterclasses se zahraničními hvězdami. Poznávej, uč se, inspiruj se.

Matěj Dvořák (Bols/Slob) je mladý český hudebník, producent a zvukový designér z Prahy. Hudbě se věnuje od svých 12 let a během své kariéry spolupracoval s umělci jako jsou FVLCRVM, Loudz1, Tea Sofia, Toyota Vangelis, Terra a další. Jeho práce zaujala i německý label SoulFeeder, kde minulý rok vydal desku Esoteric Garden pod pseudonymem Bols/Slob.

Projekt Bols/Slob byl nominován na objev roku na hudebních cenách Vinyla a zúčastnil se hudebně exportní soutěže Czeching pořádané Radiem Wave. O Bols/Slob psala média jako Respekt, Full Moon a Headliner a jeho hudba zněla v klubech po celé Evropě. Jako zvukový designér se dále podílel na projektech v oblasti videoher, výstav a filmů.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články