Avi Kaplan + support: Michael Alvarado

16. 9. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.roxy.cz/
Místo
Roxy
Dlouhá 33, Praha
zobrazit na mapě

Americký zpěvák Avi Kaplan vystoupí 16. září v Roxy. Jako support se představí Michael Alvarado.

Avi Kaplan, někdejší hlas Pentatonix, přiveze hudbu, která posílí na duši.

Proslavil se díky svému působení v a capella skupině Pentatonix. Když před pár lety ohlásil, že z uskupení odchází, byla to pro fanoušky bolestná novinka. Avi ale krátce poté přišel se sólovými skladbami, které čerpají z country a soulu, tedy žánrů, na nichž vyrůstal doma na kalifornském venkově.

Avi Kaplan se vrací do Prahy na svůj dosud největší koncert, 16. září 2024 vystoupí v klubu Roxy. Vstupenky budou v prodeji od 23. února 2024 na fource.cz. O dva dny dříve k nim bude mít přístup členstvo Fource Friends. Stačí se registrovat na webu fource.cz.

Zpěvák, skladatel a majitel perfektního basového hlasu aktuálně chystá EP Feel Alright, které vyjde pod hlavičkou Fantasy Records a spojí moderní sound s klasickými vlivy. Prozatím jsou venku dva songy – intimní, syrová klavírní balada Healing a povznášející Feel Alright postavená na bluesovém riffu. „Po celém světě se děje jedna tragédie za druhou a mě a mnohé to hluboce zasahuje. Jediné, co můžeme jako lidstvo udělat, je uzdravit se a jít vpřed. Tahle písnička je přesně o tom,“ popisuje Kaplan svůj záměr. Feel Alright je naopak jeden z jeho nejveselejších tracků: „Opravdu jsem chtěl, aby lidi ta melodie rozhýbala. Napsal jsem dost písní o tom, jak jsem na dně. Tahle má být naopak výzvou do zbraně pro každého, kdo se snaží nenechat se dostat na kolena.“

V květnu vyrazí Kaplan na turné po Spojených státech, v září naváže evropskou tour. A Praha bude znovu u toho.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články