Balkan Bashavel: Malalata + Zooblasters + Comando Party

1. 3. 2024 21:00, Brno

Typ akce
Koncert
web
http://www.fleda.cz
Místo
Fléda
Štefánikova 24, Brno
zobrazit na mapě

Se začátkem nového roku přichází i zimní Balkan Bashavel tour. První zastávkou je Brno, kde se představí 1. března Malalata, Zooblasters a Comando Party.

Malalata působí na scéně už 17 let a je synonymem pro fúzi balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Dvojice slovenských DJs spojuje tyto rytmy do osobitých setů, které doplňuje o nespoutanou a nakažlivě energickou performance. Pod taktovkou Malalata pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Japonsku či Mexiku. Duo svou show roztančilo festivaly Colours of Ostrava, Pohoda, Grape, Uprising a vystoupilo na jednom pódiu s interprety jako Parov Stelar, Goran Bregović, Shantel, Mahala Rai Banda nebo Fanfare Ciocarlia.

Zooblasters je osmičlenná kapela v mezinárodním složení, která vystupuje ve zvířecích kostýmech. Jejich hudba kombinuje elektronické beaty, hip-hopové rýmy a živelnou energii. Skladby jsou inspirovány a ovlivněny mnoha žánry napříč hudebním spektrem.

Comando Party, duo z Barcelóny, které tvoří DJ Grounchoo a multiinstrumentalista Patrice Komlanz a.k.a. Captain Party, si společně zahráli už na několika evropských festivalech a teď předvedou svou balkan electro world music show na Balkan Bashavel.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články