BumBum Comedy Club uvádí: Silné reči

18. 7. 2024 18:45, Ostrava

Typ akce
Ve měste
web
https://www.dolnivitkovice.cz/
Místo
Dolní Vítkovice - NYC stage
Vítkovice 3004, Ostrava
zobrazit na mapě

Silné reči jsou:

  • Zitron: Jakub Ťapák se půl života snažil zbavit taneční přezdívky Zitron, kterou získal na Street Dance Academy. Nepomohl seriózní přístup ani výuka dětí, nepomohlo ani sezení pro mladého Parka. Proto se rozhodl začít nový život s čistým štítem ve Strong Talk. Ale první, co mu Jano při nástupu řekl, bylo: „Takže Zitron…“

  • Gulík: Jeden z komiků, Považan, který se po talentové soutěži nebál medializace a začal svá videa zveřejňovat na videokanálu pod názvem GulloShow. O jeho videích se říká, že jsou terapeutická. Každopádně si rád zachovává nadhled a humor neumí dělat pod nátlakem.

  • Makovicky: Matěj vystudoval sociologii. Ale aspoň ví, co na společnosti nesnáší – a není toho málo. Právě z těchto důvodů se chopil mikrofonu a začal si stěžovat i na pódiu. Ve volném čase poslouchá nezdravé množství metalu a ztrácí vlasy.

  • Skeleton: Frontman chudé zapadlé kapely Tlusté Baletky, který šest let studoval, aby získal bakalářský titul z psychologie. V podstatě pracuje v oborech, o kterých nic neví, a proto se rozhodl stát se komikem. Od svých kolegů se liší tím, že nevypráví mnoho vtipů, protože rád nechává diváky trpět. Jeho příběhy jsou však téměř vždy pravdivé – to znamená, že i smíšené pocity diváků jsou stoprocentně autentické.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články