BUNT.

27. 11. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.roxy.cz/
Místo
Roxy
Dlouhá 33, Praha
zobrazit na mapě

BUNT. vystoupí v rámci Bunt in the Round Tour 27. listopadu v Roxy.

„Taneční euforie bez bariér: BUNT. v obklopení fans roztančí Roxy.“

Německý producent a DJ BUNT. je „synonymem pro pozitivní party bangery s kapkou melancholie.“ „Pobláznil“ TikTok, kde se záběry z jeho euforických live setů šířily „jako lavina“. „Takhle vypadá štěstí!“ píše se o videích, kde BUNT. v obklopení publika „hecuje“ dav.

Německý hudebník vystoupí v Praze vůbec poprvé 27. listopadu 2024 v klubu Roxy. Jak je u něj zvykem, svůj set odehraje přímo mezi publikem na stagei uprostřed klubu. Vstupenky na pražskou zastávku Bunt in the Round Tour budou v prodeji od 17. května. Fanouškovstvo Fource Friends k nim bude mít přístup už o den dříve.

BUNT. ve své tvorbě vychází z odkazu Aviciiho, Justice i Basement Jaxx. Původně duo ve složení Levi Wijk a Nico Crispin kombinovalo indiefolk s housem, po odchodu Crispina se Wijk rozhodl projekt přiblížit klubovému ravovému zvuku a skladby Clouds a Lost My Mind odstartovaly novou etapu BUNT. jako sólového umělce.

O tom, že se mu změna stylu vyplatila, napovídají i miliony streamů a jeho „bobtnající“ profil na TikToku. Virální skladbu Clouds remixoval sám Tiësto. Své vlastní debutové EP Levi Don’t Do It vydal BUNT. pod velkým vydavatelstvím a k projektu dodává: „Tohle EP je mojí životní lekcí, což je něco, co jsem v posledních letech slýchával dost často. Ale myslím, že je na mně během shows vidět, že jsem teď konečně šťastný.“

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články