Catapulso

10. 5. 2024 - 11. 5. 2024, Plzeň

Typ akce
Ve měste
web
https://www.techtower.cz
Místo
TechTower
Koterovská 2827/152, Plzeň
zobrazit na mapě

Dvoudenní akce pro začínající podnikatele. Návštěvníci se mohou připojit a využít jedinečnou příležitost přetvořit své startupové nápady v realitu v Catapulsu. Tento zážitek je šitý na míru vášnivým podnikatelům, kteří jsou připraveni budovat budoucnost. Během dvou dnů se ponoří do dynamického prostředí, kde inovace neznají hranic. Popustí uzdu své kreativitě, budou spolupracovat s podobně smýšlejícími lidmi a promění své sny o nápadech v uskutečnitelné plány. Cílem Catapulso Mission je dát klíče k odemčení prvního skutečného projektu. Ať už má někdo převratný nápad nebo jen jiskřičku zvědavosti, Catapulso je tu od toho, aby je proměnil v něco „neuvěřitelného“.

Během dvou akcí nabitých dnů se ponoří návštěvníci do základů uvedení jakéhokoli konceptu do života, šitého na míru jakémukoli trhu. Nejde jen o to mít nápad, ale také o to, jak ho zformovat tak, aby odpovídal reálnému světu. Catapulso vyzývá 30 ambiciózních středoškoláků a vysokoškoláků, kteří se chtějí učit a rozvíjet. Návštěvníci se nemusí bát, pokud nejsou profesionálové v designu nebo pokud prezentace nejsou jejich parketa. Ve společnosti Catapulso záleží především na odhodlání a tvrdé práci.

Návštěvníci se seznámí s podstatou budování byznysu – od průzkumu trhu a cenových strategií až po vypracování solidního podnikatelského plánu. Mají šanci zjistit, jak se nápady vyvíjejí od myšlenek k prosperujícím podnikům. Odejdou nejen se znalostmi, ale i s praktickým plánem pro své budoucí projekty. Catapulso je odrazový můstek do světa podnikání. Catapulso připraví půdu pro projekt, provede neznámem a připraví návštěvníky na to, aby ve světě zanechali svou stopu.

Čas začátku: 15:00.
Veškerý program probíhá v anglickém jazyce.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články