Čert a Káča

16. 6. 2024 19:30, Vysoká

Typ akce
Divadlo
web
https://antonindvorak.cz/
Místo
Památník Antonína Dvořáka
Vysoká u Příbrami 69, 262 42, Vysoká
zobrazit na mapě

Čert a Káča je druhou operou v řadě, která vzniká ve spolupráci Památníku Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbramě a Opera studio Praha. Druhé pohádkové téma zavede diváky na posvícenskou taneční zábavu, na zámek, ale i do pekla. A i tentokrát se diváci podívají do různých zákoutí Památníku Antonína Dvořáka. Hrát se tentokrát bude dokonce na třech různých jevištích v krásném anglickém parku. Představení je zároveň šance si užít neopakovatelnou atmosféru Vysoké, kam Antonín Dvořák jezdil na letní pobyty a kde své slavné opery psal.

Opera na libreto Adolfa Weniga a na motivy stejnojmenné pohádky od Boženy Němcové bude uvedena v režii Dagmar Hlubkové a v choreografii Martina Šintáka.

V nepřízni počasí se po odehraném 1. dějství vstupné nevrací. V případě celodenní nepřízně počasí zůstávají vstupenky v platnosti na daný náhradní termín vždy následující den. Hodinu před začátkem představení se mohou diváci připojit na komentovanou procházku po okolí památníku.

Vstupenka na představení platí také jako jízdní doklad na speciální lince X395 v den konání představení od 16:00 do 1:30 následujícího dne. Jízdní řády speciální linky X395 najdou na webových stránkách.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články