Cesta malého hrdiny

6. 5. 2024 - 26. 5. 2024, Praha

Typ akce
Pro děti
web
https://navystavisti.cz/areal/maroldovo-panorama/
Místo
Maroldovo panoráma
Výstaviště, Praha
zobrazit na mapě

Další dětská bojova na Výstavišti. Šest otázek na šesti stanovištích prověří, jak dobře děti znají základní pojmy a otázky týkající se integrovaného záchranného systému (hasiči, policisté, záchranáři a další) a jak dobře jsou připraveny stát se malými hrdiny. Hra je opět určena pro: rodiny s dětmi, školky, první stupeň základních škol.

Cesta malého hrdiny je připravena pro dvě věkové kategorie: předškolní děti ve věku 3–6 let (které ještě neumí psát) a děti z prvního stupně ZŠ v rozmezí cca 7–9 let. Časová náročnost je cca na 1 hod. a trasa je dlouhá cca 800m. Zvládnout lze jednoduše i s kočárkem.

Pravidla jsou jednoduchá:

  • Zájemce si přes Goout.net zakoupí registraci pro hru.
  • V Maroldově panoramatu si majitel vstupenky kdykoliv od 6. května do 26. května vyzvedne hrací kartu a to denně 9:00–12:30 / 13:00–17:30 hod.
  • S dětmi projde Cestu malého hrdiny podle mapy na hrací kartě. Nechá je lámat si hlavy a zaznamenávat do karty správné odpovědi na otázky z jednotlivých stanovišť.
  • S vyplněnou hrací kartou se vrátí na start – do Maroldova panorámatu, kde si děti mohou vyzvednout zaslouženou odměnu.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články