Chef’Special

17. 2. 2025 21:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://www.rockcafe.cz/
Místo
Rock Café
Národní 116/20, Praha
zobrazit na mapě

Nizozemská kapela Chef’Special vystoupí 17. února od 19:30 v pražském Rock Café.

Chef'Special je pětičlenná popová kapela z Nizozemska s jedinečnou směsí hip-hopu, rocku a reggae. Od svého založení v roce 2008 vydala nizozemská kapela Chef'Special pět alb a koncertovala po celé Evropě a USA.

Chef'Special zažili turné po Americe jako předkapela Twenty One Pilots a vystupují na hlavním pódiu na festivalech jako Lowlands, Sziget nebo Colours of Ostrava nebo v obrovských vyprodaných sálech jako Ziggo Dome v Amsterdamu.

Přestože hudební paleta Chef'Special zahrnuje různé žánry, kapela má velmi rozpoznatelný zvuk, ve kterém jsou jejich vlastní emoce a zážitky v popředí. Na jaře 2024 vydali své nové studiové album New Gold.

Páté album Chef'Special akcelerují rádiové hity s Speed of Light, Fly Like Me a, která dále prozkoumává hudební paletu kapely, ale zároveň si drží typický zvuk Chef'Special. Osobní, srdci blízký, emocionální a okamžitě zapamatovatelný. Tyto singly si již vydobyly místo mezi jejich opravdovými klasikami jako Amigo, In Your Arms a Afraid of the Dark. Na pódiu všechny tyto a mnohé další písně od Chef'Special dostávají další rozměr, díky čemuž je každé vystoupení jedinečným zážitkem.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články