Christmas In Hollywood

15. 12. 2023 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.praguecc.cz/
Místo
Kongresové centrum Praha
5. května 65, Praha
zobrazit na mapě

Oblíbené vánoční hollywoodské melodie na dosah ruky.

Orchestr Prague Pop Symphonics chystá koncert filmové hudby Christmas in Hollywood. Představí nejznámější melodie z filmů, které jsou neodmyslitelně spojené s Vánocemi.

Unikátní symfonická show Christmas in Hollywood s více jak 150 profesionálními umělci na pódiu přinese před Vánoci do Kongresového centra v Praze spojení světa filmu, hudby a vánočního kouzla. V podání velkého symfonického orchestru a pěveckého sboru zazní melodie z filmů Sám doma, Frozen, Vánoční koleda, Grinch, Láska nebeská, Polární expres a mnoha dalších.

Účastníci se budou moci nechat pohltit velkolepým provedením filmové hudby v doprovodu moderních technologií. Vysoce kvalitní zvuk, animace na širokoúhlé LED obrazovce, dynamický light design, vizuální i scénické efekty nebo cosplayeři v kostýmech oblíbených postav společně přispějí k zážitku.

Celým večerem diváky v roli moderátorky provede oblíbená herečka Patricie Pagáčová. Známé písně zazpívá populární zpěvačka Markéta Poulíčková a orchestr se sborem bude vést uznávaný dirigent Robert Kružík.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články