CocoRosie

12. 8. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://archa-plus.cz/cz/
Místo
ARCHA+
Na Poříčí 1047/26, Praha
zobrazit na mapě

Průkopnice freak folku CocoRosie slaví 20 let na scéně speciálním unplugged vystoupením s názvem Come Find Me, které předvedou 12. srpna v prostoru ARCHA+.

Sesterské duo Sierra a Bianca Casady alias CocoRosie, které v sobě spojuje prvky popu, blues, elektroniky, hip hopu a opery, známé především svou originální poetikou, nabídne koncert s mimořádnou pódiovou prezentací a jedinečným zvukem, který potěší fanoušky i nové posluchače.

Sierra Casady je klasicky vzdělaná operní zpěvačka a divadelní herečka a Bianca Casady je básnířka, divadelní režisérka a výtvarnice. Sestry společně využívají hudbu, divadelní pohybové postupy, módu a současné umění k vytvoření díla, které odráží krásu a smutek kolektivní zkušenosti. Svým uměním se zasazují o lidská práva, zpochybňují společenské normy a často si pohrávají s různými tabu. V minulosti spolupracovali s takovými jmény, jako je Anohni z Antony and the Johnsons, Kronos Quartet nebo avantgardní divadelní režisér Robert Wilson. Jedinečným unplugged vystoupením oslaví CocoRosie 20. výročí svého vzniku průřezem své dosavadní tvorby včetně nejnovějších skladeb.

Koncert se koná v rámci Respect Festivalu, pořádá agentura Rachot production.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články