Collective Drawing Session

22. 7. 2024 17:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.petrohradskakolektiv.com/
Místo
Petrohradská kolektiv - dvorek
Petrohradská 438/13, Praha
zobrazit na mapě

Collective Drawing Session v Petrohradská kolektiv je setkání pro ty, kteří si chtějí užít kreslení svobodně a bez posuzování.

Nezáleží na tom, zda návštěvníci umí kreslit, ale na tom, zda chtějí strávit příjemný čas mezi ostatními nadšenci do kreslení. Účastníci se sejdou, aby společně skicovali zátiší nebo si navzájem kreslili portréty. S sebou ať si přinesou svůj oblíbený skicák a kreslicí potřeby, ale pokud žádné nemají, poskytnou jim je organizátoři.

Jedna důležitá poznámka – tato akce není workshop, nebude přítomen žádný učitel ani lektor. Hlavní myšlenkou těchto setkání je užít si kreslení bez starostí o to, jak jsou účastníci dobří. Kreslení svobodně a bez posuzování.

Je doporučujeno, aby si účastníci přinesli vlastní potřeby. Pokud si někdo chce vyzkoušet techniku, na kterou nemá potřeby, je doporučeno ji uvést do registračního formuláře.

Těm, kteří mají nějaké dotazy, doporučujeme obrátit se na effsanta@gmail.com a produkce@petrohradskakolektiv.com (je důležité uvést obě e-mailové adresy).

Produkce kulturních aktivit Petrohradské sbírky je v roce 2024 finančně podpořena Ministerstvem kultury ČR a Hlavním městem Prahou.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články